Senioren teams seizoen 2019-2020

Team: Klasse: Naam Speler: M/V: Trainingstijden: Trainer(s):
1 4e divisie Bart Casteel M Icoon dinsdag Bart-Jan
1 4e divisie Niels van Rijn M 20:00 tot 21:30 uur
1 4e divisie Rene Kuil M Icoon donderdag
1 4e divisie Nadia Smies V 20:00 tot 21:30 uur
1 4e divisie Maud Bos V
1 4e divisie Liesbeth Harkema V
2 5e divisie Freek Noach M Icoon dinsdag Bart-Jan
2 5e divisie Bram Kodde M 20:00 tot 21:30 uur
2 5e divisie Mark van Woerkom M Icoon donderdag
2 5e divisie Marieke de Jonge V 20:00 tot 21:30 uur
2 5e divisie Merel de Groot V
3 5e divisie Richard de Jong M Icoon dinsdag Bart-Jan
3 5e divisie Jaap van Woudenberg M 20:00 tot 21:30 uur
3 5e divisie Henk van Wijk M Icoon donderdag
3 5e divisie Myrthe Francke V 20:00 tot 21:30 uur
3 5e divisie Lucie Lammers V
3 5e divisie Corine Janssen V
4 6e divisie Aron Peters M Icoon dinsdag Olaf Bijlsma
4 6e divisie Frank van der Loo M 20:00 tot 21:30 uur
4 6e divisie Rick Pelgrum M Icoon donderdag
4 6e divisie Demiek Blik V 20:00 tot 21:30 uur
4 6e divisie Rosanne Francke V
5 6e divisie Kevin van den Burg M Icoon dinsdag Olaf Bijlsma
5 6e divisie Chris Ketterink M 20:00 tot 21:30 uur
5 6e divisie Julie Koster V Icoon donderdag
5 6e divisie Esther de Jong V 20:00 tot 21:30 uur
5 6e divisie Denise Timmers V
6 6e divisie Jelmer Vos M Icoon dinsdag Olaf Bijlsma
6 6e divisie Sem van der Meulen M 20:00 tot 21:30 uur
6 6e divisie Sylvan Luijsterburg M Icoon donderdag
6 6e divisie Lian Koster V 20:00 tot 21:30 uur
6 6e divisie Britt Grothkopf V
6 6e divisie Verena Langenberg V
M2 1e kl. Mannen Vincent Dorenbosch M Icoon dinsdag Olaf Bijlsma
M2 1e kl. Mannen Remy Zoeten M 20:00 tot 21:30 uur
M2 1e kl. Mannen Jarno Bos M Icoon donderdag
M2 1e kl. Mannen Tom Pelgrum M 20:00 tot 21:30 uur
7 8e Divisie Jan Molenkamp M Icoon woensdag Jeroen Velthoven
7 8e Divisie Erwin Frederiksen M 20:00 tot 21:30 uur
7 8e Divisie Eric van Woudenberg M
7 8e Divisie Cindy Geenen V
8 8e Divisie Ton Linders M Icoon woensdag Jeroen Velthoven
8 8e Divisie Chris Francke M 20:00 tot 21:30 uur
8 8e Divisie Bernadette van den Berg V
8 8e Divisie Denise Lammers V
M1 Hfd. kl. Mannen Bram Achterbergh M Icoon woensdag Jeroen Velthoven
M1 Hfd. kl. Mannen Sebastiaan Kok M 20:00 tot 21:30 uur
M1 Hfd. kl. Mannen Raymond Subroto M
M1 Hfd. kl. Mannen Mark Riewald M
M1 Hfd. kl. Mannen Nils Terlien M
M1 Hfd. kl. Mannen Duco Geels M
Reserve Reserve Iryna Solodovnykova V
Reserve Reserve Lionne Blik V
Reserve Reserve Niels Stoffer M
Reserve Reserve Olaf Bijlsma M
Reserve Reserve Alec Hurkmans M
Reserve Reserve Dustin van den Hoven M

Clubkleding

Een nieuw T-shirt nodig? Klik op het T-shirt voor meer informatie. BAN T-shirt

Sponsor SCHUR FLEXIBLES

BAN Sponsor SCHUR FLEXIBLES voor seizoen 2019-2020 en 2020-2021.


Yonex Dutch Open

Yonex Dutch Open 2019

Kom jij ook naar de Yonex Dutch Open 2019? Meer informatie en tickets via de volgende link of klik op de afbeelding. Tickets voor jeugd t/m 17 jaar zijn gratis.Yonex Dutch Open 2019.

Yonex Dutch Open